Lietuviškos muzikos gerbėjai žino – kai koncertuoja grupė „Rondo“, ten gali tikėtis ir šokių, ir geros nuotaikos. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, tai atspindi ir naujas šios grupės kūrinys.

„Šviesi, linksma yra ir mūsų naujoji daina“, – kūrinį „Mergaitė kaštoniniais plaukais“, pristato legendinio kolektyvo lyderis Aleksandras Ivanauskas – Fara.

Anot jo, tai, jog muzika turi įkvėpti, leisti svajoti ir pasisemti teigiamų emocijų, ne kartą yra sakęs šviesaus atminimo Vytautas Kernagis.

„Žmogus išėjo, o jo mintys ir idėjos liko gyvuoti. Su didžiule pagarba galiu pasakyti – Vytautas buvo mano ryškiausias sceninės kultūros mokytojas. Jis iki šiol įvardijamas kaip kūrėjas, supynęs muziką su humoru ir sukūręs legendinį kabaretą „Tarp girnų“. Man labai įsiminė būtent šis jo karjeros etapas ir mūsų tuometis bendradarbiavimas scenoje“, – pasakoja A. Ivanauskas.

„Rondo“ lyderis neslepia – jau Anapilin iškeliavusio kolegos patarimai ir įžvalgos jį lydi visą gyvenimą.

„Kasdien, namuose ar svečiuose, esu tylenis. Tik scenoje pasikeičiu – noriu bendrauti su publika, nebijau pajuokauti, o gal net būti juokingas.

Gera nuotaika visada lydi „rondiečius“ – jos yra tiek daug, kad norime dalintis“, – sako dainų muzikos bei tekstų autorius.