Atlikėjas Mantas Jankavičius klausytojams dovanoja lengvą ir nuotaikingą kūrinį „Paryžius“.

Jis sako, jog nors dažnai idealizuojame didžiąsias pasaulio sostines, tokias kaip Roma, Barselona, Paryžius ar Niujorkas, gana retai apsidairome aplink ir įvertiname tai, ką turime šalia.

„Žmogus neretai galvoja, kad kažkur kitur yra ir bus geriau, nei ten, kur esame dabar. Kalbant atvirai, gyvenime ne kartą yra buvę momentų, kad tik per plauką nemečiau visko ir neišvykau ieškoti to „geriau“ – nes tik čia gyventi yra sunku ir viskas užknisa. Tačiau galiausiai supratau, kad niekur pasaulyje nebus gerai, kol nebus gerai savo paties galvoje – kad ir į kurį pasaulio kraštą nuvyksiu, ir ten sutiksiu save su viskuo, ką turiu“, – patirtimi dalinasi Mantas.

Jis sako, jog dažnai pamirštame, kokie esame laimingi čia – gyvename nuostabioje šalyje, esame apsupti nuostabių žmonių, gamtos, turime galimybes kurti, keliauti, džiaugtis visomis laisvės suteikiamomis galimybėmis.

„Norisi kiekvienam palinkėti skirti laiko sau, sustoti, apsidairyti ir pagalvoti ko trūksta iki to „svajonių“ gyvenimo. Tebūnie tos svajonės pavadinimas – „Paryžius“, tad kviečiu klausyti naujos dainos “, – apie dainą pasakoja dainininkas.