Latvijos žvaigždės „BrainStorm“ drauge su lietuvių hiphopo grupe „8 Kambarys“ pristato bendrą lietuvišką dainą „Dangus įkrito“.

Kartu muzikos grupės išleidžia ir vaizdo klipą, kuriame įamžintos dainos įrašinėjimo bei bendro pasirodymo Vilniuje akimirkos.

Naujausias kūrinys – Latvijoje „Metų daina“, „Metų radijo hitu“ ir „Publikos balsu“ tapusios originalios „BrainStorm“ dainos „Debesis iekrita Tevī“ lietuviška versija.

Tai pirmas kartas istorijoje, kuomet žymiausia latvių grupė uždainavo lietuvių kalba. Jos vokalistas Renaras Kauperis sako, kad mintis įrašyti šią dainą lietuviškai kilo spontaniškai.

„8 Kambarys“ pripažįsta, kad sulaukti pasiūlymo įrašyti bendrą dainą iš latvių įžymybių buvo daugiau nei netikėta. „Visi žino grupę „BrainStorm“. Jų dainos buvo neatsiejama paauglystės vakarėlių dalis. Todėl, nors į bendradarbiavimą su užsienio atlikėjais dėl kalbos barjero žiūrime skeptiškai, sužinoję, kad ši legendinė grupė nori įrašyti dainą lietuviškai ir tai padaryti būtent su mumis, nė minutės nesuabejojome. Tokios galimybės nepasitaiko kasdien“, – pasakoja „8 Kambarys“ nariai Deividas ir Karolis.

„Mūsų daina yra apie meilę – magišką būseną, kuomet dangus įkrenta į tave ir mane. Apie meilės suteiktą galimybę patirti nuostabius dalykus šioje žemėje“, – sako grupės „BrainStorm“ lyderis Renaras.