Atlikėja Gabrielle Marr kartu su muzikiniu klipu pristato naują dainą „Ribos“.

„Gyvenime turime išmokti braižyti ribas, o tam tikras ir peržengti“, – sako jauna perspektyvi dainininkė, kurios balso tembras toks unikalus, kad vieną sykį išgirdus, vėliau su niekuo nesupainiosi.

Žmonės paskambinę telefonu, šį nepakartojamą balsą atpažįsta vos iš pirmojo „labas“. Smulkaus sudėjimo mergina, sako, kad dėl tembro vis dar susilaukia originalumo nestokojančių ir ne visada malonių replikų, tačiau išmoko nebepykti. Nors prisipažįsta, kad anksčiau tokie komentarai žeisdavo.

„Nepažįstamoje aplinkoje vaikystėje vengdavau kalbėti. Buvo laikas, kai svajojau turėti kitokį balsą, pabėgti nuo muzikos, pradingti, bet dabar džiaugiuosi, tai – mano išskirtinumas. Jaučiu dėkingumą, kad galiu būti tokia, kokia esu. Žmonėms arba labai patinka, arba labai nepatinka, bet aš pasirinkau nebereaguoti į kandžias replikas, palikdama jas už mano nubrėžtos ryškiai raudonos ribos“, – juokiasi ji.

Kūrėja pasakoja, kad daina „Ribos“ – prieš keturis mėnesius pasirodžiusios dainos „Pramanai“ tęsinys. „Nors nei „Ribos“ nei „Pramanai“ nėra mano pirmos dainos, tačiau jos žymi mano naujos muzikinės krypties pradžią. Užtruko, kol išsigryninau man priimtiną stilių. Šiuo metu esu labai patenkinta tuo, kaip dainos skamba. Jaučiu, kad einu teisingu keliu“, – sako ji.