Ekstremalų sportą mėgstantis ir į jį drąsiai neriantis garsus atlikėjas Egidijus Sipavičius kitose gyvenimo srityse yra daug atsargesnis ir linkęs neskubėti. Ypač, kai kalbama apie meilę ir muziką.

„Aš gimęs po svarstyklių ženklu, ilgai renkuosi, svarstau… todėl naujas dainas leidžiu retai“, – naują kūrinį „Seno uosto švyturys“ gerbėjams pristatydamas sako E.Sipavičius.

Apie brandžią meilę kalbanti daina „Seno uosto švyturys“ įrašyta country stiliumi, kuris pačiam Egidijui buvo netikėtas, bet patraukė kitokiu skambesiu. Jaunatviškumu spinduliuojančiam dainininkui įdomu išbandyti visa ką nors nauja. Ne vieną dešimtmetį scenoje pasirodantis ir neblėstančiu populiarumu pasižymintis atlikėjas džiaugiasi, kad gali publikai atlikti ne tik visiems puikiai pažįstamus šlagerius, bet ir paįvairinti juos naujais kūriniais, skambančiais visai kitaip nei tie, su kuriais E.Sipavičius kadaise žengė į didžiąją Lietuvos muzikos sceną.

„Išsirinkęs dainą, ilgai mąstau, ką noriu ir ką galiu ja pasakyti. Po to ilgai įrašinėju, kartoju, svarstau, ko trūksta, ką dar galėčiau pagerinti.“ Apie ilgą kūrinio prisijaukinimą pasakoja populiarus atlikėjas. „Tai tikrai užtrunka. Esu dėkingas dainos autoriui ir prodiuseriui Edgarui Lubiui už kantrybę, nes nuo momento, kai išgirdau šį jo kūrinį, iki šios dienos, kai ją pristatau gerbėjams, praėjo trys metai“, – apie bendradarbiavimą su dainų kūrėju ir atlikėju E.Lubiu pasakoja Lietuvos estrados legenda.