„Labai dažnai sau ir kitiems kartoju: nešvaistyk laiko veltui. Bet vis pagaunu, kad pats nebūtinai paisau savo patarimų,“ – šypsosi atlikėjas ir renginių vedėjas Giedrius Leškevičius, šiandien pristatantis naują dainą „Mano galaktika“.

„Dainos užuomazgos atsirado dar prieš didžiąsias metų šventes, kai visas pasaulis lyg iš proto kraustėsi: bėgo, pirko, nešė ir vis kažkur skubėjo. „Prisimenu, mano močiutė sakydavo, kad kadaise visi ir viskam turėjo laiko, nors niekur nelėkė. O dabar – lekia, ir laiko vis tiek neturi. Tai šitos dainos nesinorėjo paleisti paskubomis. Norėjosi išjausti viską – tiek ieškant gitaros melodijos, tiek įrašinėjant vokalą, tiek ir mąstant apie vaizdą“, – kūrybines detales atskleidžia autorius.

Nusifilmuoti vaizdo klipe Giedrius pakvietė žinomą modernaus šokio šokėją, savo bičiulę Gintarę Vaitiekūnaitę. „Iš karto pasakiau, kad lengva nebus, šokti teks sniege. Kai šita idėja Gintarės neišgąsdino, nusiunčiau dainą ir sulaukiau turbūt taikliausio jos apibūdinimo: „Skamba truputį liūdnai, bet vis tiek pozityviai“. Atsakiau: „Būtent!“, ir paprašiau taip ir šokti – ne statyti griežtai sustyguotą šokį, o tiesiog judesiu išreikšti jausmą. Man regis, Gintarei puikiai pavyko.“

Šiandien pristatoma daina – jau paskutinis singlas, išleidžiamas anksčiau, nei pasirodys antrasis G.Leškevičiaus autorinis albumas „Lengviau už orą“. Giedrius žada, kad albumą pirmieji pamatys „Muzikos salės“ lankytojai, vasario pabaigoje užsukę į „Knygų mugę“. O gyva dainos versija būtinai skambės vasario 14 d. Varėnoje, šv.Valentino dienos koncerte, kuriam Giedrius aktyviai ruošiasi su visa grupe.