„Apie ką ši daina? Apie moteriškumą!“, – vieningai atsako „Man-go“ merginos, paklaustos, koks pagrindinis naujojo kūrinio „Kur gi tu?“ leitmotyvas.

Po akimirkos trijulė susimąsto. Ir priduria, kad tik moterys linkusios tiek ieškoti prasmės, tiesos, nuotykių ir dramos viename žmoguje, kuriam jaučia bent menkiausias meilės užuomazgas:

„Tuomet prasideda įdomybės: kai šilta – norisi vėsiau, kai linksma – norisi linksmiau, kai nutrauki santykius – ilgiesi. Sąrašą apie vidines paieškas, dvilypumus galima būtų tęsti iki begalybės… Bet tuo mes, moterys, žavios bei traukiame vyrus“.

Po pertraukos grupės merginos pristato ne tik naują dainą, bet ir jos esmę atskleidžiantį klipą. Anot jų, kiekvienas, peržiūrėjęs jį, atras sau artimą prasmę.

„Meilė mus skatina judėti į priekį, patirti euforiją, nuopuolius, pakilti iš pelenų… Vienodų meilės apibrėžimų, tinkančių kiekvienam, ko gero, nėra. Mes atskleidėme savitą suvokimą ir dėkojame visai filmavimo komandai. Pasiruošimas ir darbai užtruko parą, bet esame patenkintos rezultatu ir tikimės, kad gerbėjams patiks taip pat vaizdai iš nuostabaus „Vyšnių dvaro“, kur vyko filmavimas“, – pasakoja Rima.