Muzikos kūrėjas ir muzikantas Matas Ligeika šiandien pristato jau antrąją savo kūrybos dainą „Aš ateinu“. Talentingas vaikinas neseniai, pristatęs debiutinį kūrinį „Atspindžiai“ jau spėjo suburti gerbėjų ratą. Šį rytą pristatomo kūrinio premjerai Matas rengėsi ilgai, dėl to džiaugiasi, kad pagaliau kūriniu gali pasidalyti ir su klausytojais.

Pasak dainininko, kūrinys „Aš ateinu“ pasakoja apie nebuvimą tikruoju savimi,  ir tikėjimą, jog tai greitu metu pasikeis.

„Gal šiandien aš, dar ne tas, kur laukei, nes atsiskyręs nuo savęs“, – dainos eilutėmis tikimasi, jog kūrinio veikėja palauks, kol kūrėjas susidėlios visas mintis.

„Šiuo singlu pats sau pasižadėjau leisti daugiau muzikos. Kai pats kuri, aranžuoji muziką, aplankuose mėtosi dešimtys dainų, kurios galėtų būti išleistos ir išgirstos. Labai sudėtinga suprasti ar muzika, kuri buvo sukurta prieš metus ar daugiau – dar rezonuoja.  Turėjau gerą pokalbį su savimi, ir artimiausiu metu stengsiuos pristatyti dar daugiau muzikos, kuri jau kelis metus šildo aplankus studijos kompiuteryje“, – pasakoja Matas.

Naujausią kūrinį M. Ligeika įamžino ir vaizdo klipe, kuriame žiūrovai išvys ne tik patį Matą, bet ir naujausio kūrinio atlikimą su grupe, taip pat vaizdus ant Vilniaus rajone esančio beždžionių tilto.