Grupė „Hypocrite“ pristato klausytojams pavasariu alsuojančią dainą „Vėjas galvoje“, bei vaizdo klipą. Šis kūrinys yra skirtas visoms merginoms, kurios pradeda gyventi sau, mylėti save ir tausoti. Daina skirta žmonėms, įžiebiantiems savyje ugnį naujajai pradžiai.

Nors dainoje nuotaikingai apdainuojamas merginos, išsilaisvinusios iš toksiškų santykių, gyvenimas, tačiau kūrinio autoriai – vaikinai.

„Ši daina gimė, kai ir pats bandžiau iš naujo atrasti save, sugrįžti į save, vėl surinkti asmenybės dėlionę. Praeiti metai buvo sunkiausi mano gyvenime ir atsisėdęs rašyti kūrinį pasakiau sau – užteks. Muzika turi gydomąją galią, taip pat neša labai stiprią energiją, kurią tu paleidi į pasaulį. Norėjome, kad paklausę šios dainos, žmonės pajaustų įkvėpimą, įsiklausytų į tikrus savo troškimus“, – pasakoja E.Bechteris

Vaizdo klipo idėja gimė iš autoriaus autoriaus aistros mockumentary žanrui.

„Dievinu pseudo dokumentikos žanrą. Pagalvojau, kas jeigu suvaidintume, jog merginos pačios filmuoja save. Idėja labai paprasta: merginos, pradedančios naują gyvenimo etapą, leidžia laiką namuose, dainuoja dainą, puošiasi ir ruošiasi į kokį nors prabangų vakarėlį. Norėjome, jog vaizdo klipas kvėpuotų laisve, aistra, būtų tikras“, – šypsosi E.Bechteris.

Antanas Jakimavičius labai džiaugiasi, jog pavyko surinkti tokių drąsiu, talentingų, gražių merginų komandą.