Dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, gerai žinoma kaip vienintelė nuolat grupėje „69 danguje“ koncertuojanti narė, jau kuris laikas užsimena apie svarbų kūrybinį žingsnį – pasirodymus su gyvos muzikos grupe.

Garsi atlikėja savo gerbėjams dovanoja ypatingą naujieną: visiškai naują dainą „Miško kvapas“.

„Man labai patinka dainuoti šią dainą. Graži jos harmonija, gražūs žodžiai. Tikiu, kad klausytojai, kurie išgirs Miško kvapą pirmą kartą, irgi pajus šio kūrinio grožį“, – sako N. Pareigytė-Rukaitienė.

Naujos dainos tekstą parašė Akvilė Gelžinytė, o muziką kūrė Andrius Bernatonis-Zaza, kurio studijoje atlikėja lankosi jau ne pirmą kartą. Įdomu tai, kad kūrinys iš pradžių turėjo kitą pavadinimą – „Varėnos naktys“.

„Man jis labai patiko! Vos tik jį išgirdusi matau gražų Dzūkijos mišką, kvepiantį grybais ir uogomis – vaizduotė veikia kartu su daina. Ir dzūkai mane myli, dažnai vykstu koncertuoti į šį regioną. Tačiau įrašę dainą nusprendėme suteikti laisvę klausytojų fantazijai – juk tas miškas gali būti ir Kunigiškėse, ir bet kurioje pasaulio vietoje“, – pasakoja atlikėja.