Jessica Shy – tai naujas vardas Lietuvos muzikos pasaulyje, kurį pristato „OpenPlay“ prodiuserių komanda. Dainininkė, kurios tikrasis vardas Džesika Šyvokaitė, yra talentinga atlikėja ir dainų kūrėja, šiuo metu gyvenanti tarp Vilniaus ir Londono. Šiandien Jessica Shy pristato naujausią savo dainą ir vaizdo klipą „Viskas, ką turiu“.
„Daina „Viskas, ką turiu“ gimė vieną rudens vakarą, kada buvau grįžusi į Lietuvą. Nedažnai rašau lietuviškas dainas, tačiau tądien žodžių ieškoti nereikėjo – jie atėjo kartu su melodija“, – sako Jessica Shy. „Mane įkvėpė poetės Rupi Kaur poezijos knyga „Milk And Honey“. Vaizduotėje, namus prilyginau aviliui, į kurį bitės visada sugrįžta. Taip gimė pagrindinė dainos mintis, kad nesvarbu, kas benutiktų, mes visuomet grįžtame namo“.
Muzikos mylėtojai turėjo galimybę stebėti pirmuosius iš Birštono kilusios dainininkės žingsnius scenoje, kuomet ji dalyvavo talentų konkursuose „2 minutės šlovės“ ir „X–Faktorius“. Karjerą scenoje tęsianti Jessica Shy neseniai pradėjo bendradarbiauti su prodiuserių komanda „OpenPlay“, su kuria ir pristato naujausią savo kūrinį „Viskas, ką turiu“.
„Džiaugiuosi, kad galiu dirbti su „OpenPlay“ komanda, nes dabar galiu visą laiką skirti muzikai ir jos kūrybai“, – pasakoja Jessica Shy. „Kartu įrašėme dainą „Viskas, ką turiu“ ir sukūrėme jos vaizdo klipą. Artimiausiuose mūsų planuose yra ir daugiau lietuviškų dainų. Tikiu, kad jos patiks tiems, kurie muzikos klausosi ne tik ausimis, bet ir širdimi“.