Nerūpestingos vasaros naktys ir jaukios akimirkos laužo šviesoje su svarbiausiais žmonėmis šalia – visas šias emocijas naujame kūrinyje „Laužai“ įprasmino Irūna. Dainą atlikėja sukūrė kartu su savo sutuoktiniu Roku, o įrašė su grupe „Pikaso“.

„Jaučiuosi sava ir artima, kai kuriame bendrus muzikinius projektus su „Pikaso“ vaikinais. Ne tik dirbame kartu, bet ir atostogaujame. Todėl abipusis susikalbėjimas iš pusės žodžio – ta puiki būsena, kurią pasiekia tik seni, geri bičiuliai. Mūsų požiūris į gyvenimą ir vertybės sutampa. Jie – mano žmonės“, – sako Irūna.

Todėl dainininkė sako, kad gimus naujai dainai „Laužai“, svarstyti apie tai, kas suteiks kūriniui daugiau gylio ir prasmės, nereikėjo. O „Pikaso“ vaikinai su malonumu priėmė Irūnos pasiūlymą: „Turėjome kartu daug įvairių muzikinių įvykių. Prieš penkerius metus patys pasiūlėme Irūnai kartu įrašyti kūrinį „Padovanok“. Daina socialiniame tinkle „Youtube“ perklausyta vienuolika milijonų kartų. Net neabejojame, kad „Laužai“ taip pat atras kelią į daugelio gerbėjų širdis“.

Naujasis kūrinys įprasmina sustojusio pasaulio pabaigą, kai visi buvome priversti laikytis distancijos, rūpintis savo ir kitų žmonių saugumu. Šis išbandymas padovanojo daugeliui suvokimą, koks svarbus yra ryšys ir bendravimas.

„Kai viskas po truputį grįžta į savo vėžes, norisi giliai kvėpuoti, šypsotis ir būti kartu. Mėgaukimės akimirkomis, kerinčiomis vasaros naktimis, apsikabinkime vieni kitus ir tegul iki ryto dega laužai“, – sako Irūna.