Pirmoji kūrinio versija „Per marias“ pasirodė prieš dvidešimt metų, kai 2002-ųjų gruodį buvo išleistas ketvirtasis grupės „Pikaso“ albumas „Bomba“.

Mažiau nei per mėnesį naujų dainų rinkinys tapo „auksiniu“ – parduota per 11 tūkstančių albumo kopijų. O muzikinę grupės sėkmę vainikavo pirmieji įvykę koncertai Jungtinėse Amerikos Valstijose (Niujorke ir Čikagoje).

Grupės nariai prisipažįsta, kad praėjusių metų lapkritį pasibaigusio didžiulio koncertinio turo metu „Istorija tęsiasi“ ne kartą girdėjo gerbėjų prašymus:

„Nauji hitai daugelį džiugina, tačiau jau ne kartą pažadėjome, kad įvykdysime klausytojų norą – papildyti savo „Auksinę kolekciją“ naujai skambančiomis dainomis iš pirmųjų grupės albumų. Ypač įkvėpė tai, kad praėjusiais metais perdainuota naujai „Jeigu aš ne tavo“ platformoje „Youtube“ per tris mėnesius sulaukė per milijoną peržiūrų.“

Į repertuarą jau įtraukti su nauju skambesiu atgimę kūriniai „Baltas laiškas“, „Jis tau meluoja“, „Ašarėlė“.

Šiais metais grupė skirs visą dėmesį ne tik ieškojimams su seniai visiems žinomais kūriniais, bet ir pristatys naujas dainas.

„Atrodo, kad dar tik vasaris, prieš akis – 10 mėnesių laiko. Žinome iš patirties, kaip jis greitai bėga: nespėsime apsidairyti ir jau 2024-ieji, kai pakviesime visus į įspūdingą, dvidešimt penktąjį grupės gimtadienį!“ – intriguoja „Pikaso“.