Dainininkės Natalija Bunkė ir Simona Nainė pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Nieko sau negaila“.

Garsios moterys atvirauja – naujausias kūrinys skirtas įkvėpti visoms savo gerbėjoms, kad šios nieko sau negailėtų, įveiktų visas gyvenimo negandas, o išgirdusios kūrinį iškart prisimintų visus linksmiausius nuotykius su savo geriausiomis draugėmis ir švęstų gyvenimą.

„Daina – labai mergaitiška, čia mes atskleidžiame šiek tiek savo draugystės, laisvalaikio užkulisių. Tikriausiai visos draugės mėgsta būtent taip leisti savo laiką, kaip ir mes vaizdo klipe. Mes su Simute pastaruoju metu esame tiesiog užsisukusios darbų karštinėje. Bet šia daina norime parodyti, kad visi kartais turime sustoti ir nieko sau negailėti. Jei norisi, pagaliau imti ir perskaityti knygą, kuriai nerandame laiko, pasigaminti skaniausią patiekalą ir juo mėgautis, o jei turime sau griežtus reikalavimus ir taisykles, kartais užmiršti ir jas“, – filmavimo užkulisiais dalinasi Natlija Bunkė.

Dainininkė Simona Nainė antrina savo draugei ir sako, kad toks jų ryšys neatsirado per vieną dieną, bet užgimė labai natūraliai – dabar jos neįsivaizduoja savo gyvenimo viena be kitos.