MŪSŲ GYVENIMO MUZIKA
20:00 - 22:00
DONATAS
Parašyk man!

EDGARAS LUBYS

EDGARAS LUBYS

Edgaras Lubys, anksčiau buvo žinomas kaip Amberlife (g. 1983 m. rugpjūčio 17 d. Klaipėdoje) – lietuvių lengvojo roko muzikos atlikėjas, buvusio grupės „Amberlife“ vokalistas ir dainų kūrėjas.

Po vidurinės mokyklos studijavo Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Džiazo katedroje, taip pat kultūrinės veiklos vadybą Klaipėdos kolegijoje. Groti gitara ir kurti dainas išmoko pats. Vokalą tobulino pas S. Janušką.

2003 m. pradėjo solinę karjerą dalyvavęs prodiuserių agentūros „Cactus Pro“ atrankoje, ėmė bendradarbiauti prodiuseriais Gintaru ir Mindaugu Bendžiais bei leidybine kompanija „Melodija“.

Vėliau bendradarbiavo su švedų prodiuseriais, latvių atlikėja Ladybird. Jo daina „My Way“, įrašyta latviškai, tapo Latvijos realybės šou „Uždrausti žaidimai“ himnu, o kūrinys „Laivai nutols“ (kartu su Lina Joy) – Klaipėdos laivų parado himnu. Albumai išleisti Latvijoje, Skandinavijos šalyse, o populiariausia atlikėjo daina, su kuria jis ketino dalyvauti Eurovizijoje – „In Your Eyes“ – skambėjo apie 150 Rusijos radijo stočių eteryje. Atlikėjas kartu koncertavo su Lietuvoje pasirodžiusiais Bosson, grupėmis Fragma, Chumbawamba bei Nazareth. Nuo antrojo albumo pakito muzikinis stilius – skandinaviškasis soft rock tapo labiau panašus į britpop stilių.

Iš pradžių kaip solinis atlikėjas, pasirodydavęs Amberlife pseudonimu, 2006 m. E. Lubys nusprendė, kad šiuo vardu vadinsis ir jo grupė.

Dainos

  • KARTU PASIEKSIM ŽVAIGŽDES

  • KĄ TAVYJE RADAU

  • LIETUS

  • TU ESI ČIA

  • 

    © Relax FM 2023 visos teisės saugomos