MŪSŲ GYVENIMO MUZIKA
20:00 - 22:00
DONATAS
Parašyk man!

IEVA NARKUTĖ

IEVA NARKUTĖ

Jauna dainininkė Ieva Narkutė visos Lietuvos dėmesį į save atkreipė 2010 metais, kai jos dainą “Raudoni vakarai” savo pasirodymui pasirinko šokių ant ledo TV šou dalyvavę čiuožėjas P.Vanagas ir aktorė A.Ditkovskytė. Patriotiška daina akimirksniu užkariavo lietuvių širdis, nors tuo metu dauguma neturėjo nė menkiausio supratimo, kas ta mergina, kuri ne tik atlieka, bet ir sukūrė šią dainą.

2011 metais “Raudonus vakarus” savo tituline daina pasirinko filmo “Tadas Blinda. Pradžia” kūrėjai. Filmui sulaukus milžiniško pasisekimo, Lietuvoje beveik nebeliko žmonių negirdėjusių “Raudonų vakarų”. Tačiau jų atlikėja vis dar buvo žinoma tik autorinių dainų gerbėjų ir žinovų ratui.

I. Narkutė į dainuojamosios poezijos sceną lyg šviežias ir gaivus vėjas įsiveržė 2005 metais, dar būdama moksleivė. 2007-ais ji jau galėjo džiaugtis S.Mykolaičio premija už metų debiutą. Nuo tada ji tapo laukiama dainuojamosios poezijos festivalių “Akcijų alėja” ir “Tai-aš” viešnia. Sulaukė ir pirmiųjų kvietimų koncertuoti užsienyje: Škotijoje ir Italijoje.

“Raudonus vakarus” tuo metu jau dainavo visa Lietuva ir I.Narkutė stipriai rizikavo taip ir likti vieno hito atlikėja.

Tačiau 2013-ais pasirodęs debiutinis dainininkės albumas “Vienas” buvo puikus įrodymas, kad ji neketina būti mažai žinoma vieno hito žvaigždute. Albumas sulaukė didžiulės sėkmės, o jo kūriniai “Metų laikai” ir “Ryto durys” tapo hitais.

2014-ais išleistas antras albumas “Švelnesnis žvėris” tik dar kartą patvirtino, kad I. Narkutė – viena talentingiausių jaunosios kartos dainų autorių bei atlikėjų. Viena iš kelių, kuri ne tik pati dainuoja ir akomponuoja, bet ir kuria muziką ir dainų žoddžius. “Švelnesnis žvėris” padovanojo publikai dar kelis ypač mėgiamus kūrinius: “Nedaryk kavos”, “Skaidrės” ir “Kaip taip gali būti?”.

Albumas taip pat sulaukė puikių media įvertinimų :

„Švelnesnis žvėris“ – išties vienas gražiausių ir jausmingiausių lietuviškų albumų, išleistų šįmet”- Ramūnas Žilnys “Lietuvos rytas”.

“Abumas – terapinis visiems, kenčiantiems nuo išsiskyrimo(-ų). Dėl to, manau, net jeigu jis neišpopuliarės kaip radijo grojamas kūrinys, nesusirinks mamų ar tėčių apdovanojimų, jis taps kultinis tarp jaunų žmonių”, – Justinas Žilinskas “Akivarai”.

“Albumą “Švelnesnis žvėris” išleidusi I.Narkutė šiuo metu drąsiai gali būti vadinama perspektyviausia ir talentingiausia jaunosios kartos dainininke” – DELFI.

Po albumų pasirodymų Ieva Narkutė surengė kelis ypač sėkmingus koncertinius turus. Ji yra ir daugybės bendrų projektų ir koncertų dalyvė. Dainavusi drauge su dainininku Mantu Jankavičiumi, reperiu Pushu, grupe “Biplan”, akordeonistu Martynu Levickiu, bardu Vytautu V.Landsbergiu.

I.Narkutės dainos skamba kino filmuose “Pakeliui namo” ir “Trispalvis”.

Dainos

 • ŠOKAM TAMSOJ

 • MELANCHOLIJA

 • JAUNI TOKIE

 • VISOS JŪROS JOS

 • SKAUDĖS TAU

 • IŠ NAUJO

 • VIENĄ KARTĄ TIK

 • ŠVIESOS

 • 

  © Relax FM 2023 visos teisės saugomos