Parašyk man!

ELEY

ELEY

Eglė Jakštytė (g. 1991 m. rugpjūčio 18 d. Radeikiai , Utenos raj.) – Lietuvos dainininkė, LNK muzikinio šou „Muzikos akademija 2“ nugalėtoja.

Biografija

Gimė ir augo Radeikiuose (Utenos raj.), turi dvi seseris ir brolį.

2009 m. rugsėjo – gruodžio mėn. dalyvavo LNK muzikiniame šou „Muzikos akademija 2“, kuriame kelis kartus pelnė savaitės lyderės vardą ir dažniausiai iš visų dalyvių tapdavo konkurso komisijos narių favorite. Dėl ypatingai stipraus balso praminta „Sienų drebintoja“. Atliko dainas „Taip sunku mylėt “, „Visada su tavim“, „Netikėti sapnai“, „Sugrįžk pas mane“, „Mano širdis laisva“, „Noriu lėkt“ (su Vilium Tarasovu) ir kt.

Auksiniame „Muzikos akademijos“ finale didesne nei dviguba balsų persvara aplenkusi 2-osios vietos laimėtoją Kafką (Edgarą Kapočių), tapo šio muzikinio konkurso nugalėtoja ir laimėjo 10 tūkst. Lt. Taip pat radijo stoties „Lietus“ klausytojų balsavimais buvo išrinkta geriausia dainininke ir gavo dar vieną prizą – galimybę nemokamai įrašyti savo dainų albumą.

Svečio teisėmis kartu su K. Kerbedžiu pasirodė LNK muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai 4“, atliko kelias dainas LNK šou „Lietuvos daina“, su daina „Baltas Rytas“ dalyvavo konkurse „Nauja daina 2010“ (kartu su R. Čivilyte), su daina „Meilė yra“ – nacionalinėje atrankoje į 2011 m. „Euroviziją“.

2011 m. vasario–gegužės mėn. kartu su aktoriumi Tomu Rinkūnu dalyvavo LNK muzikiniame šou „Žvaigždžių duetai 5“, pasiekė pusfinalius. Tų pačių metų rugsėjo mėn. dalyvavo LNK šokių projekte „Kviečiu šokti“.

2011 m. vasarą tapo tarptautinio šlagerių festivalio „Palanga 2011“ vicekaralienė.

2014 metais Eglė dalyvavo muzikiniame projekte „Chorų karai“, kur atstovavo savo gimtajam miestui ir dainavo su Utenos „Laimės“ choru.

Dainos

  • NEGANA

  • DĖL TAVĘS DAINUOJU

  • PIRMAS BUČINYS

  • BALTAS RYTAS

  • SU TAVIM

  • 

    © Relax FM 2023 visos teisės saugomos